Головна » Гурткова робота

Гурткова робота

ХДБХТТ проводить навчально-виховну, інформаційно-методичну, організаційно-масову, навчально-репетиційну, концертно-просвітницьку та методичну роботу. Навчання, виховання та інша діяльність вихованців ХДБХТТ здійснюється в позаурочний час.

Зарахування учнів до гуртків ХДБХТТ може здійснюватися протягом навчального року за їх бажанням на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, як на безконкурсній основі, так і за конкурсом, умови якого розробляються ХДБХТТ і затверджуються Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Для зарахування до окремих гуртків, об’єднань (хореографічні,  циркове мистецтво тощо) вихованці повинні подати довідку медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять у такому гуртку, об’єднанні.

До гуртків ХДБХТТ зараховуються вихованці віком від 6 до 25 років.

ХДБХТТ вживає заходів до залучення вихованців, які потребують соціальної допомоги та соціальної реабілітації.

Початок, тривалість навчального року, режим роботи, тривалість занять, класифікація гуртків за рівнями (секцій, студій, інших творчих об’єднань), їх середня наповнюваність визначаються чинним законодавством України в галузі позашкільної освіти.

Відповідно до рівня класифікації гуртка чи іншого творчого об’єднання визначаються мета та перспективи діяльності гуртків, їх чисельний склад, обирається програма.