Головна » Історична довідка

Історична довідка

22222Заклад засновано у 1946 році як міський ансамбль пісні і танцю при Харківському обласному управлінні трудових резервів. У 1956 році заклад реорганізовано в Будинок культури профтехосвіти, у 1985 році – в Харківський будинок художньої та технічної творчості, який було перейменовано в Харківський державний будинок художньої та технічної творчості (ХДБХТТ) згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 19.12.2002 р. № 727 «Про перейменування навчальних закладів і установ професійно-технічної освіти».

ХДБХТТ є методичним та координаційним центром щодо організації позаурочної виховної роботи в навчальних закладах професійно-технічної освіти. Він спрямовує свою діяльність на відродження національної культури, виховання патріотизму, організацію змістовного дозвілля учнів професійно-технічних навчальних закладів. Особлива увага приділяється організації гурткової роботи в професійно-технічних навчальних закладах області. Одним з головних завдань ХДБХТТ щодо поліпшення організації позаурочної роботи в ПТНЗ є надання методичної допомоги заступникам директорів з навчально-виховної роботи та керівникам гуртків ПТНЗ.

Щорічно ХДБХТТ проводить обласні огляди художньої самодіяльності, технічної та декоративно-прикладної творчості серед навчальних закладів професійно-технічної освіти Харківської області.

На базі ХДБХТТ працює два гуртки: танцювальний колектив «Ровесник» та вокально-інструментальний ансамбль «Юність», в яких навчаються учні шкіл та професійно-технічних навчальних закладів.

Навчання в гуртках безоплатне.

 фото 001