Головна » Новини » 22 квітня – Всесвітній день Землі

22 квітня – Всесвітній день Землі

3

 

Щороку мешканці світу об’єднуються, аби відзначити День Землі і таким чином вшанувати крихку природу планети, яка все більше страждає від людських дій.  Перша акція у рамках дня Землі пройшла 22 квітня 1970 року в США, в Нью-Йорку за ініціативи студентів, школярів та їхніх вчителів, які запропонували зазирнути вглиб екологічних проблем і разом пошукати їх вирішення. Відтоді День Землі 22 квітня святкується щороку.

З 1990 року цей день проголошено міжнародним, а в Україні він відзначається з 1992 року. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на один день від використання автомобіля тощо. День Землі щорічно відзначається в 147 країнах.

Народжені з ініціативи громадських організацій заходи до Всесвітнього дня Землі спонукають людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля, привертаючи чимало уваги з боку медіа, окремих політиків і звичайних громадян.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *