Головна » Новини » До уваги організаторів позаурочної роботи!

До уваги організаторів позаурочної роботи!

афиша авторська писанка

 

Шановні колеги! Повідомляємо вам, що у квітні 2020 року  на інтернет-ресурсах галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва в онлайн форматі буде проведена виставка писанок харківського міського клубу писанкарства ім. А.П.Овчаренко «Авторська писанка», присвячена Великодню.

В експозиції, яку підготував харківський міський клуб писанкарства ім. А.П.Овчаренко, представлено велике розмаїття робіт, виконаних в різних техніках писанкарства: власне писанки (Слобожанські, писанки інших регіонів України), дряпанки, травленки, бісерки-восківки, а також різьблені яйця та цікаві авторські техніки розпису. Творчість авторів відрізняється вдалим поєднанням стародавніх українських традицій та сучасних художніх знахідок. Але роботи, представлені на виставці, не схожі між собою, тому що кожна майстриня має свій власний стиль, світогляд та уподобання, що робить експозицію ще більш естетично наповненою.

Писанки це справжній мікрокосм, у якому ми можемо побачити сакральні релігійні образи, сонце, зірки, людський, рослинний і тваринний світ, багатство геометричних форм; можемо побачити різноманітні символи природи і самого життя. Кожна писанка має не тільки естетичне значення, а і свій певний зміст та енергетику.  Писанки створюються не тільки руками, але і душею, тому автори вкладають в них своє тепло та найкращі побажання: добра, любові, щастя, благополуччя, достатку, захисту від всіх негараздів.

Виставка харківського міського клубу писанкарства ім. А. П. Овчаренко «Авторська писанка» дає можливість побачити унікальне мистецтво писанкарства, у всій його красі і розмаїтті, відчути радість Великодня, познайомитись з тим великим Всесвітом, який може поміститися на маленькому яєчку.

Учасники виставки: Наталія Кравченко, Вікторія Лупандіна, Ірина Моїсєєва, Ніка Хворостенко, Оксана Балабуха, Олена Рідна, Олена Кравчинська, Яна Вовк, Дарина Вовк, Лариса Волкова, Олександра Константинова, Олена Шкуть, Світлана Ходячих, Вікторія Дармостук, Алла Цимбал, Анна Яцун, Анастасія Яцун, Галина Лимар, Наталя Рябченюк,  Ольга Довидченкова, творча асоціація “Декор” (керівник В’ячеслав Пчолкін, Сергій Гарманов; майстри Юрій Буклер, Володимир Литовченко, Григорій Чолокян, В’ячеслав Сушко, Сергій Гарпонов).

Ознайомитися з виставкою писанок харківського міського клубу писанкарства ім. А.П.Овчаренко «Авторська писанка» Ви зможете з 14 квітня через інтернет-ресурси галереї «Мистецтво Слобожанщини» КЗ «ООМЦКМ»:

Facebook: Мистецтво Слобожанщини

Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna

Twitter: https://twitter.com/oblgallery

Сайт КЗ «ООМЦКМ»: www.culturа.kh.ua

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *