Головна » Новини » ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ!

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ!

abstract_2020 мал

Шановні колеги, повідомляємо вам, що з 1 травня 2020 року на інтернет-ресурсах галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва до вашої уваги представлена персональна онлайн-виставка абстрактного живопису художниці Олени Голембовської.

    Роботи, що представлені на виставці, виконані в стилі абстрактного живопису. Це мистецтво нефігуративне, воно не відображає об’єкти та образи, а за допомогою різноманітних сполучень кольору та лінії направлене на внутрішнє інтуїтивне сприйняття та асоціації. Олена експериментує в даному напрямі, використовуючи змішані техніки та цікаву техніку fluid acrylic (рідкий акрил).

 Ось що каже Олена Голембовська про своє нове покликання: «Техніка fluid acrylic дає можливість фарбам вільно змішуватися. Коли це відбувається, здається, що це створює сама природа, природа фарб. Це стає медитацією, співпрацею з фарбами. І це чудо, до якого ти маєш відношення. І це щастя».

У своїх картинах Олена показує нерозривний зв’язок між мікрокосмом людини і макрокосмом Всесвіту. Ці світи рівнозначні і нескінченні для пізнання. Кожна людина народжується, щоб здійснити неймовірні подорожі в світі, доступному тільки йому – у своєму житті. І саме на цьому шляху з його випробуваннями людина homo sapiens стає Людиною космічного виміру.

 Оскільки Олена прийшла до мистецтва зі сфери комп’ютерних технологій, до своїх картин вона стала створювати доповнену реальність (AR), яка оживляє картину за допомогою смартфона. Картини, помічені буквою А, мають доповнену реальність. Для того, щоб її побачити, необхідно завантажити додаток Artivive.com з Google Play або App Store. І навести смартфон на картину.У

Додаток можна завантажити з QR-кодом, який буде доданий до фотоальбому з роботами автора на сторінці галереї «Мистецтво Слобожанщини» на фейсбуці.

  Інтернет-ресурси галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва для ознайомлення з персональною онлайн-виставкою абстрактного живопису художниці Олени Голембовської:

Facebook:

Мистецтво Слобожанщини
Фотоальбом: https://www.facebook.com/pg/%D0%9C%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%A1%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B8-994484830570841/photos/?tab=album&album_id=3299692496716718

Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna
Twitter: https://twitter.com/oblgallery
Telegram: https://t.me/oblgallerymc
Сайт КЗ «ООМЦКМ»: https://www.cultura.kh.ua/uk/virtual-gallery/virtual-gallery-ms

 

Довідка. 

Олена Голембовська закінчила Київський політехнічний університет. Працювала в сфері інформаційних технологій в відомих ІТ-компаніях в Києві. 15 років була творцем і головним редактором міжнародного журналу «Карт Бланш», який висвітлював теми інноваційних технологій і розвитку ІТ. Останні 3 роки Олена Голембовська живе в Харкові. Місто надихнуло її стати художником. Вона працює в стилі абстрактного живопису, в техніці – Fluid Acrylic Art (рідкий акрил), а також у змішаній техніці. Перша персональна виставка «Горизонти нескінченності: Людина. Душа. Всесвіт» відбулася в Харкові в 2019 році. Також вона учасник багатьох всеукраїнських виставок. З роботами Олени можна ознайомитися в інстаграмі: olenagolembovska_artist.

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *