Головна » Новини » ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ!

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ!

vals мал

Шановні колеги!
З 23 липня по 8 серпня 2020 року в в малій залі галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка живопису з доповненою реальністю харківської художниці Марії Лемешової «Вальс квітів».
Представлені роботи презентують живопис в поєднанні з сучасними цифровими технологіями, за допомогою яких картини «оживають».
Це стало можливе завдяки технології доповненої реальності AR.
Квіти є одним з чудесних проявів природи, що пробуджують наше почуття любові до прекрасного. Колись один мудрий чоловік сказав, що для щастя людини потрібно небагато: сонце, мелодія і квітка. Дійсно, квіти супроводжують нас протягом усього життя. Коли людина втомлюється від суєтності міста та від щоденної монотонності, то вона вибирається в ліс, парк або сквер, де виявляється серед дерев, птахів і, звичайно ж, квітів. Природа відкриває перед людиною можливість відчути прекрасне, відчути повноту життя. Якщо ж не виходить часто вибиратися на природу, то нас виручають кімнатні квіти, краса яких пом’якшує душу і розкриває кращі грані людського характеру. Квіти – не просто рослини, а наші супутники по життю, що приносять людині радість і естетичну насолоду.
У виставці «Вальс квітів» кружляють найрізноманітніші квіти: півонії, троянди, іриси, маки, бузок та інші квіти. «Вальс квітів»… так що, як не музика з живописом так облагороджують наш світ, розкриваючи все найкраще в наших душах? А якщо поєднати живопис і музику? Та ще «оживити» картини з використанням технології доповненої реальності? Дійсно, коли людина дивиться на традиційну картину, його уява сама домальовує сюжет, а мозок доповнює реальність зображеного на полотні.
Так з’явилася концепція персональної виставки Марії Лемешової. «Вальс квітів» – це поєднання класики і сучасних технологій, переосмислення ролі живопису, яка впливає відразу через кілька органів почуттів.
Отже, треба було «оживити» картини, доповнити сюжет, з огляду на його початковий посил, зазирнути до або після моменту, зображеного на картині. Так з’явився AR-контент, направлений на те, щоб викликати правильну емоцію для посилення враження від оригіналу, щоб людина затрималась біля картини, і вона назавжди врізалася їй в пам’ять. З реалізацією арт-магії доповненої реальності авторці допоміг студент Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» Владіслав Лісовиченко.
Ця виставка плоских візуалізацій, де «оживлення» відбувається з текстури картин. Надалі художниця планує використання тривимірного контенту в поєднанні з живописом.
Запрошуємо всіх бажаючих побачити і оживити прекрасні картини, відвідавши персональну виставку живопису з доповненою реальністю харківської художниці Марії Лемешової «Вальс квітів»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *