Головна » Новини » ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ!

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ!

unnamed
Шановні колеги! З 11 по 26 вересня 2020 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися проєкт Марини Коган та Олександра Бондаренка «Файна-мозаїка», виставка робіт вихованців школи-інтернату №14.
Мозаїка – це монументальна та декоративно-ужиткова техніка створення зображень за допомогою компонування, набору та закріплення на спільній поверхні шматочків з твердого матеріалу (кольорового каміння, керамічних плиток, смальти, шпону, стовченої цегли та інших матеріалів), які можуть відрізнятися по кольору, фактурі і текстурі. Починаючи свою історію ще за часів стародавніх цивілізацій (Шумер, Антична Греція), постійно еволюціонуючи і збагачуючи свої варіації, мозаїка і зараз викликає великий інтерес у багатьох поціновувачів прекрасного. Цьому дивовижному мистецтву і присвячений проект Марини Коган та Олександра Бондаренка «Файна-мозаїка», результатом якого стали мозаїчні роботи вихованців школи-інтернату №14.
В рамках арт-проекту «Файна мозаїка», відбувалася творча робота з дітьми різних вікових категорій зі школи-інтернату. Марині разом з Олександром вдалося не тільки навчити дітей основам і різновидам мозаїки, познайомити їх з історією мозаїки, а й допомогти проявити у цій цікавій техніці свою фантазію, не боятися виходити за рамки, експериментувати, а головне – вдалося привити любов до мистецтва в цілому. Бо воно може не тільки розкривати різні приховані грані дитини, але зробити її більш щасливою і відкритою до світу.
Запрошуємо Вас насолодитись прекрасним мистецтвом мозаїки відвідавши виставку робіт вихованців школи-інтернату №14, створених в рамках проекту Марини Коган та Олександра Бондаренка «Файна-мозаїка»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *