Шановні профтехосвітяни! Колектив Харківського державного будинку художньої та технічної творчості вітає вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!
![](http://hdbhtt.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/zobrazhennya_viber_2021-09-01_08-50-51-912-1024x431.jpg)
![](http://hdbhtt.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/tn_IMG_0853.jpg)
![](http://hdbhtt.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/2-1024x768.jpg)
![](http://hdbhtt.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/yzobrazhenye_viber_2021-09-01_11-02-01-281-1024x768.jpg)
![](http://hdbhtt.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_4366.jpg)
![](http://hdbhtt.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/CHuguyivskyj-RTSPO-1-1024x683.jpg)