Головна » Новини » ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О

Шановні колеги!

Харківський державний будинок художньої та технічної творчості   повідомляє, що 3 – 18  грудня 2021 року в  галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка майстрині Ірини Суркової «Соціальна педагогіка в символах архаїки» (у малому залі галереї).

Розповідь про минуле та пращурів, у тому числі у формі казки, не тільки розвиває фантазію, але формує моральні засади, характер та поведінку дітей. На фольклорно епічних зразках усвідомлюється краса людських стосунків, зміст і ценз буття, готовність робити прекрасне. Сучасне суспільство втратило емоційну барвистість колишніх свят та обрядів. Архаїчні образи занурюють людину у певний казковий настрій, де міфологічне, казкове стає базою для самоорганізації та самоспрямування.

Захід відбудеться за адресою:  м. Харків, площа Свободи, 5, Держпром, 4 під’їзд;  Тел.: (057) 705-15-50;   e – mail:   oblgallerymc@gmail.com;  Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини; You Tube: Харківський обласний центр культури ім мистецтва;  Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *