Головна » Новини » ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О

Шановні колеги!  Харківський державний будинок художньої та технічної творчості   повідомляє, що у приміщенні галереї «Мистецтво Слобожанщини» з 13 січня по 5 лютого буде проходити виставка  за підсумками Всеукраїнського фотоконкурсу «Натюрморт». На виставці будуть представлені найкращі світлини конкурсу від учасників з різних міст України (Харків, Київ, Одеса, Чернігів, Дніпро, Вінниця, Чернівці та ін.), у тому числі роботи переможців у секціях: натюрморт (кольоровий або монохром), мінімалізм у натюрморті, фото-арт у натюрморті.

Натюрморт є одним з найцікавіший, і водночас найскладніших жанрів образотворчого мистецтва, у тому числі – фотографії. На відміну від пейзажу, в якому важливу роль грає спостережливість, виявлення необхідних ракурсів та фіксація того, що вже скомпоновано природою, у натюрморті вся організація процесу повністю залежить від людини.

До експозиції увійшли роботи як традиційного “живописного” типу, так і більш експериментальні. Але всім авторам вдалось передати основну мораль натюрморту – протиставлення швидкоплинного і вічного.

Захід відбудеться з дотриманням чинних вимог щодо запобігання поширенню COVID-19 за адресою:   м. Харків, площа Свободи, 5, Держпром, 4 під’їзд;  Тел.: (057) 705-15-50;   e – mail:   oblgallerymc@gmail.com; Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини; You Tube: Харківський обласний центр культури ім мистецтва;   Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *