Головна » Новини » ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О

Шановні колеги! Харківський державний будинок художньої та технічної творчості   повідомляє, що у приміщенні галереї «Мистецтво Слобожанщини» з 10 лютого по 05 березня відбудеться  художня виставка архімандрита Миколая (Анатолія Мороза) «Стежками моєї пам’яті».

Анатолій Мороз – архімандрит православної Церкви України, і одночасно – талановитий художник. Він багато років реалізовує себе і у живописі, бо вважає, що мистецтво може розкривати у людині її найкращі якості та наближати її до світу духовного. Митця надихає чарівна українська природа, подорожі, красиві моменти життя, прекрасні люди. Все це художник фіксує у своїх картинах та створює прекрасні пейзажі, оригінальні за своєю композицією і колоритом натюрморти, портрети, які вдало підкреслюють характери і душевний стан людей. Також художник створює експериментальні композиції, у яких переплітаються супрематизм, абстракціонізм та власний авторський стиль.

Захід відбудеться з дотриманням чинних вимог щодо запобігання поширенню COVID-19 за адресою:  м. Харків, площа Свободи, 5, Держпром, 4 під’їзд;  Тел.: (057) 705-15-50.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *