Головна » Новини » ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О

28 КВІТНЯ 2023 РОКУ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ.

Шановні колеги, повідомляємо, що з нагоди проведення Дня охорони праці в Україні розпочато прийом дитячих малюнків для участі у Всеукраїнському конкурсі малюнка «Охорона праці очима дітей – 2023», який щороку організовують журнал «Охорона праці» та Державна служба України з питань праці за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Конкурс «Охорона праці очима дітей – 2023» проводиться у два етапи: І етап (у регіонах) – відбірковий регіональний тур: до 15 лютого 2023 року малюнки учасників потрібно надіслати поштою на розгляд журі до управління інспекційної діяльності у Харківській області Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці: майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 7 під’їзд, 6 поверх, м. Харків, 61022. Журі І етапу визначають переможців в областях і направляють їхні малюнки до редакції журналу «Охорона праці».

ІІ етап (фінал) – до 15 квітня 2023 року журі фіналу визначає переможців  XІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2023». До Дня охорони праці в Україні переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.

Посилання на анонс конкурсу: https://ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok-2023/startue-konkurs-ditacogo-malunka-ohorona-praci-ocima-ditej-2023

Посилання на Положення про конкурс: https://ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok-2021/polozenna-konkursu-ditacogo-malunka-ohorona-praci-ocima-ditej

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *