Головна » Новини » ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О ХАРКІВАЩИНИ

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О ХАРКІВАЩИНИ

З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік   (наказ МОНУ від 28.11.2022 року № 1063) у січні   буде проведена всеукраїнська фотовиставка до Дня Соборності України «Україна – це ми!», в рамках якої, згідно з планом роботи Харківського державного будинку художньої та технічної творчості, з 11 по 21 січня триватиме фотовиставка «Україна – це ми!» серед закладів  П(ПТ)О Харківської області.

Учасниками Фотовиставки можуть бути як окремі виконавці так і гуртки або об’єднання закладу освіти. Фотографії, чорно-білі та кольорові  мають бути якісні, містити зображення за темою «Україна – це ми!» та не порушувати авторське право.

Шановні колеги, пропонуємо вам провести фотовиставку у вашому закладі освіти і направити до 20 січня заявку на участь у фотовиставці та кращі три роботи на адресу Харківського державного будинку художньої та технічної творчості (е-mail: hdbhtt@gmail.com).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *