Головна » Новини » ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2022 року №1063 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік                 з 19 по 21 квітня 2023 року у  місті Кропивницькому Українським державним центром позашкільної освіти спільно з комунальним позашкільним навчальним закладом «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» буде проведено Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості  до Всесвітнього Дня Землі.

До участі у заході запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, представники учнівського самоврядування, євроклубів, гуртків образотворчого, музичного, хореографічного, інструментального напрямків, інших дитячих творчих та громадських об’єднань віком від 8 до 21 року включно.

Шановні колеги, пропонуємо учням вашого закладу освіти взяти участь у фестивалі до Всесвітнього Дня Землі

Для участі у І-му етапі необхідно до 20  березня 2023 року надіслати заявку на участь та матеріали згідно з умовами номінацій. Умови проведення фестивалю до Дня Землі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *