Головна » Новини » ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О ХАРКІВЩИНИ

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О ХАРКІВЩИНИ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 року № 1527 «Про затвердження Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2024 рік», 19 квітня 2024 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Комунальним закладом «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» буде проведено Всеукраїнський семінар-практикум для завідувачів відділами, методистів, керівників хореографічних колективів «Збереження та розвиток українського народного танцю, як фактор національно-патріотичного виховання» (онлайн).

До участі у Семінарі запрошуються голови обласних методичних об’єднань, керівники гуртків хореографічного мистецтва, завідувачі відділами, методисти, керівники хореографічних колективів закладів позашкільної, загальної середньої, початкової мистецької, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти.

Для участі у Семінарі необхідно до 16 квітня 2024 року пройти онлайн-реєстрацію за посиланням https://forms.gle/tT9wkSXCMktVckYz8 . Посилання на Zoom-Семінар буде надіслано учасникам 16 квітня 2024 року на електронну пошту, вказану при реєстрації.

Шановні колеги, пропонуємо керівникам хореографічних гуртків доєднатись до  Всеукраїнського семінару-практикуму.

Додаткова інформація за тел. у м. Харків: (050) 302-18-56, контактна особа – Галенко Раїса Олександрівна, завідувачка відділу народної хореографії (електронна адреса для комунікації: first_palace@ukr.net).

Програма семінару

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *