Головна » Новини » ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ!

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЗАУРОЧНОЇ РОБОТИ!

lirichniy мал

Шановні колеги! Повідомляємо вам, що з 13 до 27 червня 2020 року у малій залі галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка живопису Ганни Кохан «Вперед до мрії». На виставці будуть представлені живописні (олія) роботи автора з різноманітністю сюжетів у жанрах пейзаж, морський пейзаж, міський пейзаж, портрет, анімалістичний жанр та ліричні натюрморти.
Ганна Кохан сміливо експериментує, розкриваючи в своїй творчості велике розмаїття жанрів, стилів, тем і сюжетів. Прекрасне різнобарв’я квітів; безкрайнє море з човнами, що відпливають у дивовижну подорож; закохані пари в оточенні вечірніх вогнів… Картини Ганни викликають безліч асоціацій. А яскраві та насичені кольори, завдяки вдалому поєднанню, виглядають гармонійно, та ще більше підкреслюють чуттєвість робіт, їх романтичний настрій.
Не дивлячись на широкий спектр творчості Ганни, у всіх роботах художниці можна знайти одну характерну рису – відвертість та емоційну глибину. А основний мотив у творчості художниці – це пошук прекрасного у простому. Бо знайти прекрасне можна у тому, що завжди поруч з нами – світі зовнішньому, у всіх його проявах, формах і змістах, та не менш багатогранному внутрішньому світі, наповненому ідеями, образами, почуттями і мріями… Картини авторки дарують відчуття безмежної радості і світлу енергію, яка залишиться з Вами надовго.

Довідка:
Ганна Кохан
Закінчила ХУК, ХНУМГ ім.О.М. Бекетова, ХНПУ ім. Г.С. Сковороди художньо-графічний факультет та факультет психології та соціології.
Приймає участь у різних творчих конкурсах і заходах.
Роботи художниці були представлені на виставках у Харкові та за кордоном. Знаходяться у приватних колекціях.
Живе та працює по спеціальності у Харкові.

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під’їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);
Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 – 19:00;
Тел. / Факс: (057) 717-10-40, (057) 705-15-50;
e – mail: oblgallerymc@gmail.com; Сайт: www.culturа.kh.ua;
Facebook: Мистецтво Слобожанщини; Канал на You Tube – Харківський обласний центр культури і мистецтва;
Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna
Telegram: https://t.me/oblgallerymc

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *